תה יזרעאל | לחלוט את הרגע

מתנות ברכישה מעל 300 ש”ח ומעל 450 ש”חרק בחנות האונליין!אל החנותלחצו כאן למגוון החליטות הקרות שלנוחדש באתר!מארז חליטות יוקרתילרכישת המארז
Previous slide
Next slide

לחנות האונליין

“אנו מאמינים בלהחזיר לקהילה ועובדים בשיתוף פעולה עם ארגונים שונים המעסיקים אנשים בעלי צרכים מיוחדים אשר אורזים את שקיקי החליטות שלנו בהמון אהבה”

מי אנחנו?

תה יזרעאל הוא עסק משפחתי המשתרע על פני שלושה דורות, הכל התחיל בסבא זאב, אשר היה קצין חקלאות ביהודה ושומרון ובמסגרת תפקידו פיתח זן ייחודי וארומטי של זעתר בשם הזן הקברקרולי. בנו יורם דרור גידל ושיווק את הזעתר הקברקולי והקים בשנות ה-80 מפעל לייצור זעתר. הזעתר נמכר כמעט לכל בית בישראל והיה מזוהה בזכות האריזה הייחודית שלו – אריזת פירמידה עם פקק אדום. בהמשך יורם פנה לגידול צמחי תבלין בשטחי גידול בכפר תבור ובשדה אילן, משם הדרך לשיווק הזעתר וחליטות התה הייתה קצרה. 

 

קראו עוד

בשנת 2015 החלנו לשווק את החליטות למאות מסעדות ובתי קפה בכל רחבי הארץ. החליטות שלנו מבוססות על הידע והניסיון המשפחתי הרחב בכל הקשור לצמחים המיוחדים, השילובים הנכונים והמינונים המדויקים שיוצרים את הטעם המושלם והמאוזן ביותר. החליטות מגיעות בשקיק אישי שמטרתו להחליף את קנקן החליטה ובכך לחבר שוב את הטבע לכוס. בנוסף השקיק האישי מקנה למשתמש חוויית הכנה מהירה, נקייה ואלגנטית.

היום ניתן למצוא את החליטות שלנו במגוון רחב של מסעדות ובתי קפה, משרדי הייטק, מלונות בוטיק, בחנויות טבע, מעדניות ועוד.
כמובן שניתן לרכוש את החליטות המיוחדות שלנו גם באתר.

אנו, בתה יזרעאל מאמינים בתרומה לקהילה ולכן אנו עובדים עם ארגונים שונים המעסיקים אנשים בעלי צרכים מיוחדים שאורזים את שקיקי החליטות שלנו בהמון אהבה בעבודת יד עדינה ומוקפדת ובכך רכיבי החליטות נשמרים שלמים ולא מתפוררים, דבר השומר על הערכים התזונתיים המרביים ועל הארומה.


מספרים עלינו


מספרים עלינוFacebook


Instagram


בין לקוחותינו

Previous
Next

דברו איתנו


[email protected]


0503229019

Contact Form